Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka 38. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč