Litografie 43/50, 55x43 cm. Signováno vpravo dole v tisku Amedeo Modigliani. Rám, sklo. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu by Arti grafiche Roma.
o autorovi: 1884 - 1920 Italský malíř a sochař.