Amedeo Modigliani - Nu au cossin blanc

Litografie 87/300, 19x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Modigliani. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

34573. Nu au cossin blanc
Dražba ukončena:19.09.2019 19:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč