Amedeo Modigliani - Ležící akt

Limitovaná litografie na ručním papíru, 51x78 cm. Signováno vpravo dole Amadeo Modigliani. Volný list.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

47935. Ležící akt
Dražba ukončena:16.09.2020 20:33:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč