Amedeo Modigliani - Ležící akt

Litografie 27/50. 38x65 cm Signováno vpravo dole v tisku Amadeo Modigliani. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

302260. Ležící akt
Dražba ukončena:20.11.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč