Amedeo Modigliani - Hlava snící dívky

Bronz, celková výška: 45 cm. Signováno Modigliani.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

49364. Hlava snící dívky
Dražba ukončena:01.10.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč