Amedeo Modigliani - Hlava dívky

Bronz, výška s podstavcem 36 cm. Značeno vzadu Modigliani.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pozdější odlitek.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

49240. Hlava dívky
Dražba ukončena:30.09.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč