Amedeo Modigliani - Dívka

Světlotisk, 54x39 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Modigliani. Rám, sklo. Reprodukce vydána v 50. letech 20. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

304772. Dívka
Dražba ukončena:10.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč