Světlotisk, 54x39 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Modigliani. Rám, sklo. Reprodukce vydána v 50. letech 20. stol. Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1884 - 1920 Italský malíř a sochař.