Amedeo Modigliani - Dívčí půlakt

Litografie, 55x36 cm. 19/50. Signováno vpravo dole v tisku Amedeo Modigliani. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, vydáno 1985/1995.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

301934. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:05.11.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč