Amanda Watt - The White Sail Boats

Kombinovaná technika - tisk, akryl, 65x77 cm. Signováno vpravo dole Amanda Watt. Číslováno 11/15. Autorsky rámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: 1960
Irská malířka, dlouho žila a pracovala v Kalifornii před návratem do Irska

115658. The White Sail Boats
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 27.04.2024 17:56:12 51