Amálie Mánesová - Osamělý strom

Kresba, 22x29 cm. Signováno vpravo dole Am. Mánes 1880. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Kresba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1817 – 1883

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

60393. Osamělý strom
Dražba ukončena:16.06.2021 21:50:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč