Olej na plátně, 36x26 cm. Monogramováno vpravo dole A.M. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 36 cm
o autorovi: 1817 – 1883
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.