Amálie Mánesová - Květinové zátiší

Akvarel, 13x23 cm. Signováno vpravo dole A. Manes. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1817 – 1883

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
91569. Květinové zátiší
Dražba ukončena:30.03.2023 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč