Alois Wierer - Slunné odpoledne na Čertovce

Olej na plátně, 70x103 cm. Signováno vpravo dole A. Wierer. Rámováno.

Nejdelší strana: 117 cm

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

117229. Slunné odpoledne na Čertovce
Dražba ukončena:26.06.2024 20:51:36
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč