Alois Wierer - Slunné odpoledne na Čertovce

Olej na plátně, 70x103 cm. Signováno vpravo dole A. Wierer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 117 cm

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

117229. Slunné odpoledne na Čertovce
Zbývá:6 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč