Alois Wierer - Posezení v zahradě

Akvarel, 25x20 cm. Signováno vpravo dole A. Wierer. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

24348. Posezení v zahradě
Dražba ukončena:14.11.2018 21:00:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč