Alois Wierer - Námluvy na plese

Olej na plátně, 78x72 cm. Signováno vlevo dole A. Wierer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

52765. Námluvy na plese
Dražba ukončena:25.11.2020 20:14:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč