Alois Wierer - Městské zákoutí

Olej na kartonu, 38x20 cm, signováno vlevo dole A. Wierer, rám.

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

8736. Městské zákoutí
Dražba ukončena:29.03.2017 20:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč