Alois Šimorda - Šeříky

Olej na plátně, 69x97 cm. Signováno vpravo dole A. Šimorda 1932. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

82438. Šeříky
Dražba ukončena:31.08.2022 21:42:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 31.08.2022 21:39:52 10684