Alois Šimorda - Říčka na kraji lesa

Olej na plátně, 52x64 cm. Signováno vpravo dole A. Šimorda 1934. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

96384. Říčka na kraji lesa
Dražba ukončena:28.06.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč