Alois Šimorda - Prosluněná lesní cesta

Olej na plátně, 68x95 cm. Signováno vlevo dole A. Šimorda 1939. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

92814. Prosluněná lesní cesta
Dražba ukončena:02.04.2023 21:38:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč