Alois Šimorda - Prosluněná cesta

Olej na plátně, 38x45 cm. Signováno vlevo dole A. Šimorda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

84754. Prosluněná cesta
Dražba ukončena:02.10.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 30.09.2022 19:57:16 9359