Alois Šimorda - Pozdní léto u potoka

Olej na sololitu, 49x61 cm. Signováno vlevo dole A. Šimorda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

77960. Pozdní léto u potoka
Dražba ukončena:15.05.2022 20:31:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč