Alois Šimorda - Párové obrazy - Cesta krajinou

x x x x

Oba olej na kartonu, oba 44x34 cm. Oba signovány vpravo dole A.Šimorda.Oba rám, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

300556. Párové obrazy - Cesta krajinou
Dražba ukončena:04.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 16.08.2019 12:33:50 5661