x x x x
Oba olej na kartonu, oba 44x34 cm. Oba signovány vpravo dole A.Šimorda.Oba rám, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč