Alois Šimorda - Párové obrazy - Kytice

Oleje na plátně, 47x37 cm, oba signovány A. Šimorda, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

12567. Párové obrazy - Kytice
Dražba ukončena:21.09.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč