Alois Šimorda - Lesní říčka

Olej na kartonu, 43x52 cm. Signováno vpravo dole A. Šimorda 1945. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

307509. Lesní říčka
Dražba ukončena:05.02.2021 20:14:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč