Alois Šimorda - Krajina v podzimních barvách

Olej na sololitu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole A. Šimorda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

77874. Krajina v podzimních barvách
Dražba ukončena:15.05.2022 20:46:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč