Alois Šimorda - Břízky na louce

Olej na plátně, 52x67 cm. Signováno vpravo dole A. Šimorda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

92739. Břízky na louce
Dražba ukončena:02.04.2023 20:20:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč