Alois Šimorda - Akt ženy u rybníka

Olej na sololitu, 33x45 cm. Signováno vlevo dole A. Šimorda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

32782. Akt ženy u rybníka
Dražba ukončena:30.05.2019 22:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč