Alois Schneiderka - Interiér valašské jizby

Olej na kartonu, 30x37 cm, signováno vpravo dole A. Schneiderka, rám.

Pozn.: Signatura špatně čitelná.

5933. Interiér valašské jizby
Dražba ukončena:26.10.2016 20:50:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč