Alois Redl

303557. Pohled do polí

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 22x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.02.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (09.02.2020 10:26:17) 1533