Alois Podloucký - Zátiší

Olej na překližce, 30x35 cm. Signováno vpravo dole Al. Podloucký. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1965
Narodil se ve Žďáru nad Sázavou. Soukromě studoval ve Vídni u prof. Schaefera, poté v Praze na AVU u prof. Bukovance a Ženíška. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě, kdy náměty čerpal hlavně v rodném kraji. Maloval také portréty, zátiší, ale i městké ulice, nádraží, železnice. Zajímavostí je jeho tvorba fotografická, ve které zachytil obyčejný život na Vysočině v polovině 20. století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 100 Kč

Alois Podloucký
307645. Zátiší
Dražba ukončena:22.02.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (20.02.2021 19:01:03) 582