Alois Moravec - Žluté růže

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 67. Rám.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

300356. Žluté růže
Dražba ukončena:29.08.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč