Alois Moravec - Ze Zdíkova

Olej na sololitu, 26x70 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec 78. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

302967. Ze Zdíkova
Dražba ukončena:31.12.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč