Alois Moravec - Výlov

Olej na kartonu, 23x48 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec 72. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

29028. Výlov
Dražba ukončena:28.02.2019 18:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč