Alois Moravec - V Kestřanech

Olej na sololitu, 28x85 cm. Signováno vpravo dole A. Morava 68. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

92887. V Kestřanech
Dražba ukončena:02.04.2023 20:42:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč