Alois Moravec - U Tchořovic

Olej na kartonu, 40x80 cm, signováno vlevo dole A. Moravec 82, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Potvrzení z díla.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

19932. U Tchořovic
Dražba ukončena:26.04.2018 21:12:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč