Alois Moravec - Strakonice, hradní nádvoří

Olej na plátně, 52x71 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 28. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: K obrazu je přiložena knížka Galerie svazek X. Alois Moravec - F.V. Mokrý z roku 1940. V knize je osobní věnování Aloise Moravce. V knížce je zmíněn význačnější obraz Aloise Moravce z roku 1928 - Nádvoří strakonického hradu.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

52800. Strakonice, hradní nádvoří
Dražba ukončena:25.11.2020 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč