Alois Moravec

25395. Stavění sněhuláka

popis: Kombinovaná technika, 30x47 cm. Signováno vlevo dole Alois Moravec 51. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

dražba ukončena: 29.11.2018 22:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč