Alois Moravec - Soubor 9-ti grafických listů

Dokolorované litografie, 16x24 cm a 1x 22x15 cm. Signovány A. Moravec. Volné listy.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

26528. Soubor 9-ti grafických listů
Dražba ukončena:16.01.2019 22:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč