Alois Moravec - Soubor 3 prací

Olej na kartonu, od 16x35 po 23x50 cm. Signováno A. Moravec. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozené.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

20502. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:31.05.2018 19:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč