Alois Moravec - Soubor 28-mi grafických listů

19x litografie ze série Tisíc devět set patnáct - DP 1924, od 9x11 cm po 12x17 cm. Signovány A. Moravec. 9x volný list.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

35924. Soubor 28-mi grafických listů
Dražba ukončena:16.10.2019 22:06:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč