Alois Moravec - Sbírka prací Aloise Moravce, venkovské náměty 21 kusů

Akvarel, kombinovaná technika, kresba, od 13x10 cm do 19x28 cm. Některé signovány Alois, některé monogramovány, některé nesignovány. Všechny rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Jedná se o ucelenou sbírku.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

38267. Sbírka prací Aloise Moravce, venkovské náměty 21 kusů
Dražba ukončena:28.11.2019 22:10:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč