Alois Moravec - S nůší

Olej na kartonu, 18x43 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 76. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Vzadu věnování od autora.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

49096. S nůší
Dražba ukončena:30.09.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč