Alois Moravec - Rybář

Olej na plátně. 68x98 cm. Signováno vpravo dole Moravec 44. Nerámováno.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

302747. Rybář
Dražba ukončena:19.12.2019 20:47:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč