Alois Moravec - Rábský jez

Olej na sololitu, 15x39 cm. Signováno vlevo dole A.Moravec. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

42518. Rábský jez
Dražba ukončena:26.03.2020 20:58:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč