Alois Moravec - Při výlovu

Olej na kartonu, 20x37 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 74. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

302916. Při výlovu
Dražba ukončena:29.12.2019 20:34:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč