Alois Moravec - Pradlena

Olej na kartonu, 25x38 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 64. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i pasparta mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

106776. Pradlena
Dražba ukončena:10.12.2023 21:50:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč