Alois Moravec - Prácheň

Olej na kartonu, 26x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

304356. Prácheň
Dražba ukončena:08.04.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč