Alois Moravec - Podvečer na rybníce

Olej na plátně, 55x73 cm. Signováno vpravo dole Al. Moravec 55. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

16976. Podvečer na rybníce
Dražba ukončena:01.03.2018 22:01:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč