Alois Moravec - Pestrá kytice ve váze

Olej na kartonu, 41x28 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

49358. Pestrá kytice ve váze
Dražba ukončena:01.10.2020 20:24:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč